تبلیغات
خاطرات پسرم عرشیا - شاد شاد شاد...
برنامه ی هر روزمون اینه که من و بابا ساعت 6.30 صبح بیدار میشیم،بابا زودتر از من میره مغازه و من منتظر میمونم تا پرستارت بیاد.
حدودا ساعت 8 میرم دانشگاه و تا ساعت 12 یا 1 کلاس دارم...بعضی از روزا عصر هم باید برم کلاس.

خوشبختانه بزرگتر وفهمیده تر شدی و با مسىله جدایی راحت تر کنار میای ...
امروز صبح تو هم با ما بیدار شدی وقتی بابا می خواست بره راضی شدی و با خوشحالی گفتی به سلامت بابا...

ولی نوبت خداحافظی من شد وکمی دلت گرفت،گفتی مامان نرو ! گفتم میرم دانشگاه و تا ظهر برمیگردم،خاله پیشت میمونن وباتو بازی میکنن.

خلاصه راضیت کردم،چشات پر از اشک شد ولی نذاشتی اشکات بریزه وبا بغض گفتی : باشه

پرستارت میگه فقط چند لحظه ناراحت میشی و بعد یادت میره...
وقتی از دانشگاه میام با خوشحالی در خونه رو برام باز میکنی و میگی : از دانشگاه اومدی مامان؟

وبعد کلی بوس وبغل و دوست دارم مامان 

هر دومون راضی و شاد هستیم و از اینکه به وقتش به همه  ی کارهامون میرسیم خوشحال. از اینکه بیشتر کلاسام صبح هستش خیلی خوشحالم؛اینطوری زحمت نگهداریت گردن دیگران نمیوفته. بابا  درگیر مشکلات دانشگاه من نیست و این منو خوشحالتر میکنه چون میدونم با شرایط کار باباو خستگی که داره، نگهداری از تو واقعا سخته.

سی دی های دورا جزو چیزهای جدیدیه که بهش علاقه پیدا کردی،البته با هم نگاه میکینم و منم دارم تلاش میکنم تا با کمک هم کلمات انگلیسی بیشتری یاد بگیریم.

کمی برنامه ریزی دقیق تری لازم دارم اما نمی خوام سخت بگیرم.این بار باوجود تمام نگرانی هایی که برای پرستار و دانشگاه و کلاسام داشتم خدارو شکر همه به سمتی پیش رفت که می خواستم...

وقتی از دانشگاه میام و تو میپری توی بغلم و شروع میکنی به بوسیدن و گفتن دوست دارم ،تمام خستگی هام از بین میره و کلی انرژی میگیرم.خیلی خوشحال میشم و احساس آرامش میکنم والبته انرژی بیشتری برای ادامه ی دانشگاه...از اینکه میبینم تو برای درس خوندن من چه بسا بیشتر از خودم علاقه نشون میدی خوشحالم. انگار تو هم کم کم دوست داری به یه محیط جدید مثل مهد یا مدرسه بری و هر روز ظهر که برمیگردم با شوق وذوق میگی مامان می خوام برم مدرسه...
اما تا وقتی که پرستار داشته باشی نیازی به مهد نیست
بی نهایت دوستت دارم پسرم
تاریخ : دوشنبه 22 مهر 1392 | 05:54 ب.ظ | نویسنده : مامان | نظرات

  • ارز
  • بروجرد
  • پرشین بلاگ
  • فال حافظ
  • دانلود آهنگ جدید